Największym problemem ludzi jest to, że gdy nie ma ich w pracy po prostu nie zarabiają, muszą tyrać po 8 godzin dziennie, żeby zarobić pieniądze.Jeżeli jesteś w takiej sytuacji to natychmiast powinieneś się zainteresować tematem dochodu pasywnego. Możesz chodzić do pracy, ale buduj swoje aktywa.

Czym jest dochód pasywny dla mnie ? 

Dla mnie jest to dochód który wpływa na moje konto, nawet kiedy nic nie robię. Może to być np. kupienie  mieszkania, remont oraz wynajmowanie. Inny przykład to np napisałeś książkę która sprzedaje się bardzo dobrze i wtedy pieniądze zarabiają się bez Twojego udziału.

W każdym z tych przykładów działa jeden schemat pracujesz ciężko i dużo, ale nie masz pewności zapłaty. w momencie kiedy kończysz tą pracę to zaczynasz otrzymywać przychody już bez konieczności jakiegokolwiek pracowania.

Pracowanie za darmo i pozbycie się pewności otrzymania wynagrodzenia otwiera Ci drogę do wolności finansowej.Prawie każdy bogaty człowiek w swoich początkach pracuje za darmo i nie potrzebuje natychmiastowego dochodu, ale rezultat jest zawsze taki sam, otrzymuje dochody które zaczynają do niego spływać przez wielki nieprzerywalny strumień.

W szkołach i nie których domach uczy się bezpieczeństwa otrzymania wypłaty, dlatego ludzie cieszą się z 3.000 miesięcznie i nic nie robią, żeby zarabiać więcej. Dla mnie to jest straszne, jest tyle możliwości na prawdę wystarczy chcieć nic więcej. Nie poświęcaj swojej wolności dla takich pieniędzy.

Masz taką sytuacje lub miałeś, że rodzice i nauczyciele mówili Ci ,, Idz do szkoły dobrze się ucz, wykonuj polecenia innych, nie sprzeciwiaj się a w zamian za to że staniesz się niewolnikiem otrzymasz pracę na całe życie” tego niewolnika sobie dodałem, bo jeżeli spędzasz czas w pracy której nienawidzisz to niestety czy chcesz czy nie  jesteś właśnie nim.

Ale nie martw się tak robi 90% społeczeństwa. Zgadzają się na to, że to szef im wydaje polecenia i mówi co jak gdzie i z kim mają robić, oraz kiedy możesz udać się na urlop.

Dlaczego Ci ludzie nie zmienią swojego sposobu myślenia już teraz, przecież wystarczy podjąć decyzje i zacząć działać ? Już teraz mogą zmienić swoje życie na lepsze zaczynając od małych kroczków, to one determinują te większe.

Ponieważ zamiast się edukować Ci ludzie siedzą przed TV i oglądają programy typu ,, dlaczego ja” ,,trudne sprawy” przecież muszą się dowartościować tym, że jest ktoś kto ma gorzej od nich i zamiast skupić się na sobie, zadać sobie pytanie jak mogę zmienić swoją sytuację to wolą obserwować życie innych.

Teraz zadaj sobie podstawowe pytanie ?

1.Czy zarabiasz przez cały czas ? tzn że masz ciągły dochód, pomijając pracę na etacie.

2.Nie musisz zmieniać zawodu, możesz dodatkowo zarabiać. A z czasem dzięki dodatkowym przychodom stworzyć biznes o jakim zawsze marzyłeś.

3.Nikt na początku nie jest przekonany do nowych możliwości zarabiania. Ja również nie wierzyłem w biznes internetowy, do czasu kiedy zmieniłem swoje życie na lepsze i zacząłem się edukować 

Czy jesteśmy w stanie zrobić tak, że przez 24h będą nieustannie płynęły do nas dochody ? 

Oczywiście, że tak. Wystarczy zacząć nad tym pracować i być cierpliwym.

Pierwszą rzeczą jakiej ja się pozbyłem to negatywne myślenie , ponieważ chce zarabiać 24h na dobę nie ważne co robię danej chwili, mogę nawet spać. Takie myślenie pozwoli Ci stworzyć bogactwo  ,,Bogaci budują sieci, reszta szuka pewnej i bezpiecznej pracy na etacie”

Zmiana sposobu myślenia nie będzie łatwa, pozbycie się przyzwyczajeń wymaga przez wiele miesięcy walki z własnym umysłem ( praca dla kogoś za natychmiastowe wynagrodzenie ) czy myślenie jak prawdziwi bogaci ludzie tacy jak:  Warren Buffett, Robert Kiyosaki, Donald Trump czy Bill Gates Ci ludzie tworzą aktywa dla siebie i swoich rodzin, dlatego generują ogromne pieniądze.

Najlepsze jest to że Ci ludzie na początku ciężko pracowali za darmo zachowując się przeciwnie niż większość społeczeństwa. Ponieważ większość społeczeństwa spędza całe życie w pracy na etacie. Pamiętaj nigdy nie podążaj za tłumem, tylko barany tak robią. Baranami rządzi psychologia tłumu, ale możesz mieć 100% pewności, że tłum się myli a barany zostają zawsze ,,ogolone”

Robiąc to samo co większość, zawsze będziesz miał życie dokładnie takie same jak ta większość.

 

Ja pragnę być wolny, więc i ty możesz być wolny razem możemy zmienić ten świat na lepsze.

 

Zachęcam Cię do czytania książek dotyczących finansów szczególnie Robert Kiyosaki np,, bogaty ojciec biedny ojciec, biznes XXI wieku, kwadrant przepływu pieniędzy” wdroż zasady znajdujące się w tych książkach,a one na pewno pomogą Ci być szczęśliwszym i bogatszym.

Jeżeli już teraz chcesz tworzyć źródło  dochodu pasywnego, chcesz dowiedzieć się jakie ja działania podejmę pisz do mnie kontakt.

Tu możesz sprawdzić jak wygląda zarabianie w BitclubNetwork

Tu możesz zdobyć informacje i zarejestrować się na giełdę kryptowalut


majer11

Siema Jestem Alan Majerski. Moja strona to mieszanka sportowego życia z zarabianiem w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *