Siema jestem Alan Majerski, mam 19 lat i aktualnie gram w IV lidze. Bloga stworzyłem, ponieważ chcę poukładać swoją wiedzę w jednym miejscu(jeżeli widzisz że coś jest źle napisane napisz do mnie,ponieważ ja wciąż się uczę)
Zarabianiem w internecie chcę pokazać że nie musisz się martwić pracą, nadal robić to co kochasz i poświęcać czas na edukacje, która doprowadzi Cię do Twojego Celu.
Poniżej przedstawię wam moją historie:
Przenieśmy się do tego jak byłem młody i każdą wolną chwile spędzałem grając w piłkę, czy to były wychodzenie z kolegami na boisko czy czekanie na autobus, ponieważ mieszkałem z 5km od swojej szkoły, a mieliśmy jeden autobus o stałej godzinie, a czasami kończyliśmy wcześniej więc każda godzina czekania była poświęcona na tzw. Gierę. Po czasie spędzonym na betonowych boiskach zrodziła się we mnie miłość do piłki, dołączyłem do drużyny LZS Wierzbno(Wioska w której mieszkam) i jako 10 letni chłopak rywalizowałem z chłopakami o 3/4 lata starszymi trwało to około 4 lata.
Po tym czasie jako, że Nysa to było jedyne większe miasto blisko mojej wioski(ok.16km) postanowiłem że spróbuje swoich sił na treningach i meczach w Polonii Nysa, szło mi nie najgorzej. Pewnego dnia dowiedzieliśmy się, że gramy z juniorami Górnika Zabrze, co wtedy było dla mnie nie jasne, nawet nie miałem pojęcia, że Górnik Zabrze gra w Ekstraklasie, po tym meczu trener z Górnika zaprosił mnie na testy z rok młodszymi od siebie ponieważ mój rocznik wyjeżdżał w przeddzień z powrotem do Zabrza. Testy przeszedłem pozytywnie, tydzień później zostałem zaproszony na mecz kontrolny w Zabrzu zagrałem na niezadowalającym poziomie, ale koniec końców zostałem przyjęty, przeniosłem się do Zabrza gdzie spędziłem ponad 3 lata gdzie zdobyłem: Mistrz Śląska Sezon 2012/2013 i Wicemistrzostwo Polski Juniorów Młodszych w sezonie 2014/2015.
Wspominam ten czas bardzo dobrze, dużo się nauczyłem, miałem trochę problemów, nie byłem Aniołkiem za dużo czasu poświęcałem na głupoty i za dużo za swoją pozycję w klubie obwiniałem Trenera, kolegów z drużyny. Postanowiłem wrócić do domu i przestać grać w piłkę,a zająć się Street Workoutem lecz czułem niedosyt, brakowało mi piłki, myśli o tym że coś co robiłem przez tyle lat poszło w zapomnienie nie dawały mi spokoju, dlatego wróciłem! Zrobiłem tak zwany krok w tył i teraz robiąc 2 kroki do przodu osiągnę swój Cel.Przeglądając internet przez przypadek natrafiłem na Dawida Piątkowskiego, który rozpalił we mnie ogień i pokazał jak na prawdę wygląda profesjonalny trening, zacząłem czytać artykuły na temat diety, treningu motorycznego, treningu indywidualnego i zaczęło się trenowanie na 100%.
Moja przemiana mentalna, sportowa, wygląd sylwetki zaczął się poprawiać, a ja widziałem sens w tym co robię, lecz po drodze przydarzyła mi się jeszcze jedna porażka, byłem na testach w Śląsku Wrocław, spędziłem tam prawie cały okres przygotowawczy, myślami byłem już w klubie z Wrocławia, niestety zostałem ,,odpalony” i musiałem wrócić do Nysy w której gram już 2 lata, jest to IV liga Opolska, były dobre i złe momenty, ale jestem pozytywnej myśli i jestem przekonany, że w 2018 roku będzie więcej dobrych momentów, a mój poziom sportowy będzie na coraz wyższym poziomie.
Zarabianie w internecie:
Jeżeli chodzi o zarabianie w internecie, inwestycjach w kryptowaluty zainspirował mnie Wujek, on dał mi możliwość zarabiania pasywnego w programie BitClubNetwork i pokazał mi jak inwestować na giełdzie traktując to jako zabawę. Ja pomogę Ci zarabiać dodatkowe pieniądze w programach Ty pomożesz mi wrócić na coraz wyższy poziom w Piłce nożnej do czego aktualnie dążę(nie ukrywam że za każdego nowego członka mam wynagrodzenie więc ja zarabiam ty zarabiasz i razem za parę lat będziemy cieszyć się z dużych pieniędzy a ludzie którzy się bali nadal będą żyli w biedzie).
Mam nadzieję że wyciągniesz z moich wskazówek sportowych i na temat zarabiania jak najwięcej, ponieważ dużo rzeczy można zrobić w pojedynkę, ale jeżeli na prawdę chcesz osiągnąć sukces nie ważne w jakiej dziedzinie, potrzebujesz ludzi którzy przekażą Ci wiedzę z której korzystają, a przy okazji możesz uczyć się na błędach które popełnili, ja tak robię od dłuższego czasu i wychodzę na tym bardzo dobrze.