Na początku przedstawiam pojęcia aktywa, pasywa w jak najprostszy sposób:

Aktywa wkłada pieniądze do naszej kieszeni, pasywa wyciąga pieniądze z naszej kieszeni.

 

Ale na czym to polega ?

Polega to na inwestycji w coś co daje nam co miesiąc lub codziennie dochody bez jakiejkolwiek pracy, czyli dostajesz pieniądze za inwestycje nie robiąc nic, chyba że wybierasz FutureAdPro to wtedy musisz kliknąć codziennie 10 reklam.

Teraz polecał bym sobie zrobienie zestawienia finansowego, od tego ja zaczynałem dzięki któremu sprawdzisz co wyciąga pieniądze z Twojej kieszeni a co wkłada Ci pieniądze, czyli czy zbudowałeś już jakieś aktywa. Wklejam link do pdf w którym możesz pobrać sobie taki wzór tego zestawienia i wypełnić: LINK

Teraz przedstawię w najprostszy sposób, bo rysunkami jak to może wyglądać u Ciebie. Pamiętaj Twój rozchód, w zależności od wieku może być inny:

Teraz zobacz jak to może wyglądać:  ( aktywa ląduję do Twojej kieszeni )

W moim przypadku jak narazie pasywą jest tylko jedzenie, suplementy i paliwo, więc patrząc na moje aktywa z FutureAdPro i BitClubu prawie pokrywają się z tym co wydaje na miesiąc pasywnie, a o to w tym wszystkim chodzi, żeby aktywa była na wyższym poziomie niż nasze pasywa. Dlatego najważniejszym krokiem to szybka decyzja bo czym szybciej zaczniesz tym szybciej zbudujesz więcej przychodów.

 

Rozumiesz te strzałeczki ? 

Polega to na tym, że gdy dostajesz co miesięczne wynagrodzenie, automatycznie prawie cały Twój dochód jest zabierany przez państwo czy Bank. I teraz wyobraź sobie, że biorąc kredyt Bank buduje na Tobie swoje aktywa czyli co miesiąc wrzucasz mu pieniądze do kieszeni ze swojej pensji. Dlatego stań się bankiem a nie bankowcem.

 

Jak budować aktywa ?

Zacznij od małych inwestycji i sprawdź na sobie jak to wygląda, testuj a wtedy zrozumiesz na czym to polega, możesz to zrobić w prosty sposób w FutureAdPro, BitclubNetwork ale możesz też iść trudniejszą drogą i zacząć inwestycje w nieruchomości.


majer11

Siema Jestem Alan Majerski. Moja strona to mieszanka sportowego życia z zarabianiem w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *