Zaczniemy jeszcze raz czym wogóle jest ten program i jak działa ? 

FutureAdPro to jedna z możliwości na portalu społecznościowym FutureNet, mamy do wyboru:

  • Zarabianie na reklamach ( FutureAdpro ) 1% dziennie z zainwestowanej kwoty wpada na nasz portfel, a ty musisz oglądać 10 reklam dziennie ( Praca trwa ok. 8/10min)
  • Zarabianie na aktywności ( Portal płaci nam za komentowanie, lik’owanie, udostępnianie, czatowanie itp. )
  • Zarabianie na wydobyciu FuturoCoinów (Portal stworzył swoją kryptowalutę która pojawia się na coraz większej ilości giełd)
  • Zarabianie na matrycach (Zapraszasz znajomych do portalu i tworzycie drzewko binarne(społeczność) w tzw. matrycach)

CIEKAWOSTKA !!!

FutureAdPro daje możliwości reklamowania swojej strony www o czym wcześniej nie wspominałem, po zakupie paczek które dla Ciebie pracują, dostajesz automatycznie wyświetlenia na swoją stronę za 100$ dostałem 1600 wyświetleń.  W skrócie to tworzysz reklamę z Tytułem i Opisem i Ci ludzie którzy pracują w tym portalu czyli oglądają dziesięć reklam dziennie, mogą trafić właśnie na Twoją reklamę, czyli nie dość że dostajesz 1% dziennie z zainwestowanych pieniędzy to masz  darmowe wyświetlenia na swojej stronie, tym samym zwiększają się możliwości sprzedaży Twoich produktów, co daje Ci większe wynagrodzenie. Czy serio nadal uważasz, że jest to tylko naciąganie ? Zastanów się co możesz dzięki temu zyskać.

Tak wygląda reklama:

Tutaj macie dowód, że strona nalicza ja zainwestowałem 100$ czyli kupiłem 2 paczki:

Teraz odpowiedź dla wszystkich którzy szukają ryzyka w tym biznesie i nie chcą zarabiać w takich biznesach jak FutureAdpro, ze względu właśnie na ryzyko:

Oczywiście, że ryzyko jest ale jak pisze nie mal w każdym poście tego typu. Odpowiedz mi na pytanie gdzie nie ma ryzyka ? Za przykład weźmy sobie otwarcie sklepu ze zdrową żywnością np. wynajmujesz lokal, remontujesz, robisz wszystko jak najlepiej potrafisz, wynajmujesz pracowników to czy masz 100% gwarancji, że na tym zarobisz. Każdy biznes jest ryzykiem, nie ma biznesów bez ryzyka.

Oczywiście może się okazać, że uda Ci się zarabiać na takim sklepie fajne pieniążki, może się także okazać że będziesz zarabiał podobne pieniądze jak na etacie, ale zawsze jest RYZYKO że co miesiąc będziesz tracił.Zostajesz wtedy sam z tym wszystkim, kredyty, umowa na wynajem lokalu, którą nie zawsze się da wypowiedzieć przed czasem

Praca na etacie również może okazać się ryzykiem i nie mówię tu o tym, że z dnia na dzień możesz zostać zwolniony, ale jesteś odpowiedzialny za towar czy gotówkę i tak samo możesz mieć problem gdy pod koniec dnia okaże się że dniówka na kasie się nie zgadza.

Nadal uważasz, że tylko w internecie jest ryzyko ?  ,,przecież to jest internet tu nie można zarobić”

Jakie jest ryzyko w FutureAdPro, tylko takie że jak każda inna firma może upaść. Ale  jak tu się skupiać na ryzyku, kiedy firma zdobywa ciągle to nowych członków, wypuszcza swoją kryptowalutę, stale się rozwija, to kto w takim wypadku myśli wogóle o ryzyku, ja wolę się skupić na możliwościach. Kto by kiedyś pomyślał, że powstaną takie strony które dają Ci dodatkowy dochód + reklamę w cenie ?

Jeżeli chcesz sprawdzić jak wygląda FutureNet to Zarejestruj się i sprawdź. Rejestracja Cię nic nie kosztuję, nie musisz wpłacać żadnej gotówki, możesz traktować ten portal jako możliwość skontaktowania się ze znajomym. Nie masz wymogu działać w programach które dają Ci zarobić. ale jak już się zdecydujesz, założysz konto to proszę dodaj mnie do znajomych na Facebooku, FutureNecie i napisz a ja wyjaśnię Ci jak krok po kroku możesz pozyskać dodatkowe pieniążki.

Jeżeli chcesz zobaczyć Video na temat FutureNet to kliknij TU

Jeżeli chcesz zobaczyć jak ja kupuję swoje pierwsze paczki ( na filmiku masz wyjaśnione jak to zrobić, oraz dowód na to że ja do tego programu wpłaciłem 350 zł= 100$ ) :

A jeżeli założyliście już konto to łapcie filmik na którym możecie zobaczyć jakie pierwsze kroki powinniśmy podjąć w portalu FutureNet:


majer11

Siema Jestem Alan Majerski. Moja strona to mieszanka sportowego życia z zarabianiem w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *