,,Chcesz być bogaty naucz się robić pieniądze”

,,Biedni i klasa średnia pracują dla pieniędzy, natomiast pieniądze bogatych pracują dla nich”

Dwa fragmenty z książki pt ,,bogaty ojciec, biedny ojciec” które dały mi do myślenia czy do końca życia chce pracować dla pieniędzy czy zrobić tak, żeby pieniądze pracowały dla mnie. 

Teraz pewnie powiesz, ale pieniądze nie są dla Ciebie ważne to ja Ci zadam pytanie to dlaczego codziennie chodzisz do pracy ?

Pytacie mnie jakie jest ryzyko inwestycji w kryptowaluty ? Więc ja zadam Ci kolejne pytanie, gdzie w życiu nie ma ryzyka ? Jeżeli całe życie boisz się zaryzykować nic w swoim życiu nie osiągniesz.

Sporo osób oczekuje gwarancji, że pieniądze które zainwestują przyniosą z góry pewny zysk i że na pewno nie stracą swojego kapitału. Mogę ci powiedzieć, że jeżeli boisz się ryzyka, nie powinieneś w ogóle inwestować, wybierz bezpieczną opcje pracy na etacie, pracując 8 godzin dla marnych pieniędzy ( Już w wieku 19 lat jestem w stanie powiedzieć, że taka praca w ogóle mnie nie interesuje i będę robił wszystko, żeby się w niej nie znaleźć) Ale teraz zadam Ci kolejne pytanie: Czy praca na etacie daje Ci gwarancje na co miesięczne wynagrodzenie ? Zawsze możesz zostać zwolniony przez swojego szefa od którego jesteś zależny.  

Zarabianie w internecie to nie jest praca na etacie, Ty stajesz się przedsiębiorcom i sam w 100% decydujesz co chcesz robić, w czasie kiedy Twoje pieniądze pracują dla Ciebie, a nie ty dla pieniędzy możesz robić dosłownie wszystko co Ci się podoba.

Pamiętaj to jest Twoja decyzja, nikt za Ciebie życia nie przeżyje, jesteś kowalem swojego losu. Możesz być nadal niewolnikiem lub swoim szefem. 

Ludzie którzy potrzebują bezpieczeństwa będą mówili Ci, że to ściema ,,Jakie zarabianie w internecie” ,,piramida”, ale Ci ludzie nie są niczemu winni, oni byli po prostu tak wychowani, że trzeba iść do szkoły pilnie się uczyć i zdobyć ŁATWO pracę, która zapewni bezpieczeństwo, ale po paru latach budzą się z ręką w nocniku i nadal są w tym samym miejscu gdzie wszystko jest łatwe i nie trzeba z nikim rywalizować.

 


majer11

Siema Jestem Alan Majerski. Moja strona to mieszanka sportowego życia z zarabianiem w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *