Aktualnie czasy się zmieniły i pojęcie pewnej bezpiecznej pracy odeszło do lamusa, zbuduj takie aktywa żeby przynosiły większe zyski niż Twoja praca, a osiągniesz bogactwo szybciej niż myślisz.

 

Biznes sieciowy umieścimy w kolumnie aktywów, gdzie dodatkowo możesz poznać wielu wartościowych ludzi.

 

Jeżeli masz znajomych którzy powinni się dowiedzieć o tym biznesie, bo ich życie nie jest usłane różami to poinformuj ich o tym, ponieważ pomagasz im osiągnąć niezależność finansowa, a pamiętaj każdy kiedyś zaczynał od zera.

 

Teraz przedstawimy czym jest aktywa a czym pasywa w formie schematu przepływu pieniędzy. Zrobimy to za pomocą rysunków, ponieważ moim zdaniem jest to najlepiej zobrazowane:

 

Schemat przepływu pieniędzy dla aktywów:

 

Schemat przepływu pieniędzy dla pasywów:

 

Schemat przepływu pieniędzy biednej osoby:

 

 

Schemat przepływu pieniędzy osoby należącej do średniej klasy:

 

 

 

Schemat przepływu pieniędzy bogatej osoby:

 

A ty to której klasy należysz ? Zawsze możesz zmienić swoje życie i nie zostawić je w ręce przypadku.

-Bogaci kupują aktywa

-Biedni mają tylko koszty 

-Klasa średnia kupuje pasywa, myśląc że to aktywa 

Zbyt wielu ludzi skupia się na pieniądzach zapominając całkowicie o największym bogactwie jakim jest edukacja. Ludzie którzy są:

  1. Gotowi na zmiany 
  2. elastyczni
  3. otwarci i chętni do nauki 

Te 3 cechy pozwolą Ci osiągnąć sukces w biznesie internetowym i nie tylko, dzięki takim cechom staniesz się bogaty !

Oczywiście ja Cie nie namawiam, żebyś rezygnował z pracy, ale zacznij od najważniejszego kroku jakim jest budowanie kolumny prawdziwych aktywów. Pieniądz umieszczone w tej kolumnie staje się Twoim pracownikiem i masz je pod kontrolą, a w pracy oddajesz wszystkie swoje siły szefowi, spełniasz jego marzenia.

 

A wiesz czemu większość ludzi nie odnosi sukcesu finansowego ?

 

Ponieważ ich strach przed utratą pieniędzy przewyższa radość z bycia bogatym. Dlatego zastanów się czy warto się bać, jest już wielu ludzi którzy podjęli decyzje i raczej jej nie żałują. Ci ludzie walczą o lepsze jutro. Nie zależy im na bezpieczeństwie, ponieważ wiedzą co mogą zyskać wychodząc ze swojej strefy komfortu…

 

,,Podejmij decyzje i trwaj w niej do końca” – Napoleon Hill

 

Jeżeli chcesz już teraz zacząć budować aktywa, to zacznij od dziś nie odkładaj tego na jutro, powiedz sobie TAK LUB NIE. Najgorsze czynności jakie możesz wykonać jest analiza i zastanawianie się, zwlekanie prowadzi do obawy przez którą i tak nie podejmiesz decyzji. 

 

Nie analizuj, to doprowadzi Cię do klęski. Ludzie którzy zmieniali ciągle swoje decyzje nie osiągają rezultatów, a jest tak ponieważ nie mają celów życiowych. Wyznacz sobie cel, podejmij decyzje i działaj !!!


majer11

Siema Jestem Alan Majerski. Moja strona to mieszanka sportowego życia z zarabianiem w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *