1.Błędy w bazie danych 

Baza danych ma już rozmiar ponad 1TB i setki obliczeń oraz danych z każdym dniem rośnie, ponieważ stale dołączają nowi użytkownicy, z tego wynikają opóźnienia przy potwierdzeniach depozyty oraz błędy w ładowaniu stron. Bitclub znalazł rozwiązanie w postaci przeniesienia wszystkich starych informacji z aktualnej bazy danych (dane sprzed 2018roku). Już w tym momencie dane są przenoszone stąd mogą pojawiać się błędy na stronie, na dniach wszystko wróci do normy.

2.Naliczenia ,,odszkodowanie”
Wypłata odszkodowań za opóźnienie w dostawie sprzętu, które były zaplanowane na 1 marca zostały wypłacone wczoraj.

3. Wypłaty Monero zostały wstrzymane

Ze względu na wprowadzane zmiany wypłaty kryptowaluty Monero zostały wstrzymane, ale jak wszystko wróci do normy to oczywiście wtedy wypłaty będą mogły być zrealizowane.

4.Debit Card 3 oraz aplikacje na smartfony ( chyba najpiękniejsza informacja ) 

Będzie można zamawiać karty płatnicze za które będziecie mogli normalnie płacić w sklepie BTC wykopanymi w Bitclubie oraz na smartfonach zostanie wprowadzona aplikacja na której będziecie mogli doładować i sprawdzać stan konta swoich kryptowalut.
5.Zupełnie nowa strona internetowa
1 kwietnia ruszy nowa strona łatwiejsza w obsłudze i lepsza wizualnie. Wszystko będzie bardziej szczegółowe oraz pojawią się nowe filmy i narzędzia. Na nowej stronie pojawią bardziej szczegółowe kalkulacje oraz więcej informacji.
6.I to na co wszyscy czekali – Zwiększona moc obliczeniowa czyli większe zyski
Obecnie trwają prace, które mają na celu podpięcie nowego sprzętu który w parę miesięcy zwiększy moc obliczeniową o  1600PH/s – czyli 4 krotnie więcej niż
obecnie.
Chcesz dołączyć do naszego teamu i zyskać sporo bonusów: Zarejestruj się już dziś 

majer11

Siema Jestem Alan Majerski. Moja strona to mieszanka sportowego życia z zarabianiem w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *